המלצות ההורים

גן הבית של הצב

נוב 13, 2017 | מאת הדס גולד

הדס המקסימה והצוות היקר, מחמם את הלב בכל בוקר לראות את הילד שלנו נכנס לגן בכיף וחיוך, וחוזר אלינו בסיום היום שמח. כיף לראות איך גם בגילו הצעיר הוא כבר לומד דברים בגן כמו לאכול לבד, ואיך הוא כבר סופג מהאווירה, למשל מוחא כפיים בכל פעם ששומע מוזיקה :). אנחנו הבנו כבר במפגש הראשון איתך שאת האדם המתאים לטפל בילד שלנו, ונדהמנו לראות כמה מהר גם הקטן הבין שהגן שלכם הוא מקום שמח וטוב. אתם צוות נהדר, שניכר שבאמת אוהב ילדים, כיף גדול ותודה!

נוב 12, 2017 | מאת הדס גולד

את הדס יצא לי להכיר ממש במקרה אחרי שעברנו 2 גנים בחצי שנה. הדס היתה מנהלת הגן השלישי, ולא יכולתי לדעת למה לצפות. ההסתגלות של נויה בגן היתה מדהימה. כל בוקר היתה רצה לכיתה בשמחה מבלי לומר לי ביי ועם המון ביטחון, אז את הפידבק על הרמה של הגן קיבלתי באופן פרטי ממנה. במשך השנה, כשבאתי לקחת את נויה, קיבלתי מידע פרטני מאד, שלא הסתכם ב"הכל היה בסדר היום". השמחה והביטחון של נויה במשך השנה הקרינו ממנה וכל המשפחה הבחינה בקלות כמה שהיא פורחת שם. הפריחה הזו היא תוצאה של יחס חם ואישי, מקצועיות וחשיבה על הילדים במקום הראשון. גם הכללים שנראו לי בתחילה נוקשים כגון: הורים לא נכנסים לכיתה, לא מציצים על הילדים מהווילונות בדלת וכו' - נתבררו כהכי טובים לילדים והוכיחו את עצמם. מהחוויה שלי, הניהול של הדס היה יוצא מן הכלל. היא מבינה מה עובר על הילדים ומתאימה את הגן כדי שהם יקבלו את הטוב ביותר. הגן ברמה מאד גבוהה שמתחילה בצוות מקצועי, חוגים מושקעים וממשיכה באוכל טרי. אני ממש ברת מזל שהדס הסכימה לקבל אותנו לגן למרות העבר שלנו :) אז תודה מכל הלב, נויה ואנחנו לעולם לא נשכח את כל מה שעשית עבורנו.

נוב 12, 2017 | מאת הדס גולד

כשהמליצו לי על הגן הבית של הצב, היה משפט אחד שנחקק באזני: ״זה גן שתמיד תרגישי שהוא משפחה לבת שלך ואף פעם לא תרגישי שהוא בייביסיטר״. לא יכולתי לתאר לי עד כמה המשפט הזה נכון. הבת שלי נכנסה ואחרי הסתגלות קצרצרה התחילה לרוץ בהתרגשות מכיוון גדר הכניסה אל דלת הגן כל בוקר שם מקבלים אותה בחיבוק אוהב ומכיל. הדס דואגת כל סוף יום כשאני אוספת את ביתי לעדכן אותי לא רק על ענייני אוכל ושינה כמו גנים אחרים אלא גם בנוגע למשחק של ביתי, ממה נהנתה יותר וממה פחות ונותנת לי הרגשה של ביטחון ושביתי בידיים טובות. מהרגע שראיתי את הגן ידעתי שאם הייתי פותחת גן הוא היה בדיוק כזה, הן מבחינת מראה והן מבחינת הצוות וההתנהלות בו. בקיצור, מומלץ ביותר (דנה אמא של מאיה)

נוב 12, 2017 | מאת הדס גולד

הבאנו את בננו אורי בגיל 9 חו' לבית של הצב יחד עם בן דודו ג'וני (בני אותו הגיל). למן ההתחלה פגשנו בצוות מרשים, מקצועי, חם ומסור, אשר יודע ברגישות (ובנחישות!) להתאים את עצמו לילד לצד מתן ידע וערכים חינוכיים. לאורי לקח זמן ללכת, כל אנשי הצוות השקיעו המון בסיוע לו, ואכן במהרה הוא הלך ורץ. גם השנה אנחנו ממשיכים בגן ואנחנו מרוצים מאד. שוב הצוות הוא מנצח; הדס, והצוות שלה עושים עבודה מצוינת ומדויקת. המון אהבה לצד גבולות- כמו שצריך. ההרגשה היא שאורי בקפיצה בכל היבט; מוטורי, שפתי, רגשי ועוד. הוא מאושר ללכת לגן וכשאני מגיעה לאסוף אותו הוא לא רוצה ללכת. אני רוצה גם לשבח מאד את הגישה החינוכית שיש בגן, את הראייה האמיתית שיש של הילד, הצרכים שלו, הגבולות שלו, והחשיבה המשותפת של הצוות עם ההורים על מהלכים חינוכיים ורגשיים במטרה לקדם את הקטנים. המסירות, ההקשבה והלב הענק, לצד מקצועיות רבה, גורמים לנו שוב ושוב להמליץ על הגן והצוות. המון תודה!! יעל ורועי (ההורים של אורי)